• PROGRAMMA

    WedstrijddatumAanvangWedstrijdDetails
    25 aug.11:15Kloetinge JO15-1 - Halsteren JO15-1
    25 aug.12:00RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1
    25 aug.13:15Halsteren JO17-1 - RBC JO17-1
    28 aug.19:00Halsteren JO17-1 - MOC - JO17-1
    1 sep.08:30Steenbergen JO10-1 - Halsteren JO10-1
    1 sep.09:00Halsteren JO11-1 - Roosendaal JO11-1
    1 sep.09:00Halsteren JO11-2 - Unitas'30 JO11-6
    1 sep.09:00Halsteren JO11-5 - Nieuw Borgvliet JO11-1
    1 sep.09:00Halsteren JO11-7 - Vosmeer JO11-1
    1 sep.09:00Halsteren JO9-3 - Klundert JO9-1
    1 sep.09:00Halsteren JO8-4 - Steenbergen JO8-1
    1 sep.09:00Halsteren JO9-1 - Roosendaal JO9-2
    1 sep.09:00Roosendaal JO8-2 - Halsteren JO8-1
    1 sep.09:00FC Bergen JO8-1 - Halsteren JO8-2
    1 sep.09:15Bruse Boys JO11-1 - Halsteren JO11-3
    1 sep.09:30Rimboe JO11-1G - Halsteren JO11-6
    1 sep.10:00Prinsenland JO15-2 - Halsteren JO15-4
    1 sep.10:00JEKA JO13-12 - Halsteren JO13-4
    1 sep.10:15Halsteren JO13-7 - Schijf JO13-1
    1 sep.10:15Halsteren JO13-3 - Prinsenland JO13-1
    1 sep.10:15Halsteren JO13-6 - Vivoo JO13-1
    1 sep.10:15FC Bergen JO11-1 - Halsteren JO11-4
    1 sep.10:30ST Tholense Boys/WHS MO17-1 - Halsteren MO17-1
    1 sep.11:00DIOZ JO13-1 - Halsteren JO13-5
    1 sep.11:00Nieuw Borgvliet JO8-1 - Halsteren JO8-3
    1 sep.11:30Halsteren JO19-1 - Patrijzen JO19-1
    1 sep.11:45Halsteren JO15-1 - FC Dauwendaele JO15-1
    1 sep.11:45Halsteren JO13-1 - Unitas'30 JO13-1
    1 sep.12:00Victoria'03 JO17-1 - Halsteren JO17-1
    1 sep.12:00NVS JO15-1 - Halsteren JO15-2
    1 sep.12:30Vivoo JO17-1G - Halsteren JO17-4
    1 sep.12:30De Fendert 5 - Halsteren 6
    1 sep.13:00Rood-Wit W JO15-1 - Halsteren JO15-3
    1 sep.13:00DVO'60 2 - Halsteren 2
    1 sep.13:15Halsteren JO17-3 - MOC'17 JO17-5
    1 sep.13:15Halsteren JO17-2 - WVV'67 JO17-1
    1 sep.13:15Halsteren JO13-2 - MOC'17 JO13-3
    1 sep.14:30Halsteren 1 - SC Stavenisse 1
    1 sep.14:30Waarde 2 - Halsteren 7
    1 sep.15:00Halsteren 3 - MZVC 2
    1 sep.15:00Halsteren 4 - SC Welberg 3
    1 sep.15:00VVC'68 5 - Halsteren 5
    2 sep.10:15Lepelstraatse Boys 5 - Halsteren 4
    2 sep.11:30Halsteren 3 - UVV'40 2
    2 sep.12:00METO 2 - Halsteren 2
    2 sep.14:30Halsteren - Gemert
    5 sep.19:00Hasteren JO15-1 - RBC JO15-1
    6 sep.20:00MOC'17 VE3 - Halsteren VE2
    6 sep.20:30Halsteren VE1 - Kogelvangers VE1
    8 sep.08:30SC Welberg JO11-1 - Halsteren JO11-2
    8 sep.08:30Prinsenland JO9-1 - Halsteren JO9-3
    8 sep.09:00Halsteren JO11-6 - MOC'17 JO11-5
    8 sep.09:00Halsteren JO10-1 - MOC'17 JO10-1
    8 sep.09:00Halsteren JO8-3 - MOC'17 JO8-5
    8 sep.09:00Halsteren JO8-2 - VVC'68 JO8-1
    8 sep.09:00Halsteren JO8-1 - Cluzona JO8-2
    8 sep.09:30Wernhout JO11-1 - Halsteren JO11-5
    8 sep.10:00SSV'65 JO13-3 - Halsteren JO13-6
    8 sep.10:00De Fendert JO11-4 - Halsteren JO11-7
    8 sep.10:15Halsteren JO13-4 - Unitas'30 JO13-7
    8 sep.10:15Halsteren JO13-5 - DEVO JO13-1
    8 sep.10:15Halsteren JO11-4 - METO JO11-2
    8 sep.10:15Halsteren JO11-3 - SC Welberg JO11-2
    8 sep.10:15Roosendaal JO13-1 - Halsteren JO13-1
    8 sep.10:15FC Bergen JO17-1 - Halsteren JO17-3
    8 sep.10:30MZC'11 JO9-2 - Halsteren JO9-2
    8 sep.10:30NVS JO8-1G - Halsteren JO8-4
    8 sep.10:45ST Smerdiek / SC Stavenisse JO19-1 - Halsteren JO19-1
    8 sep.11:00ST TPO/DHV/VOV JO13-1 - Halsteren JO13-7
    8 sep.11:15ST Steen / Koeacht JO13-1 - Halsteren JO13-2
    8 sep.11:30Unitas'30 JO11-1 - Halsteren JO11-1
    8 sep.11:45Halsteren JO15-4 - MOC'17 JO15-5
    8 sep.11:45Halsteren JO15-2 - Prinsenland JO15-1
    8 sep.11:45Halsteren JO15-3 - Zundert JO15-1
    8 sep.12:30JVOZ JO15-1 - Halsteren JO15-1
    8 sep.12:30Tholense Boys 3 - Halsteren 4
    8 sep.12:30NOAD'67 VE1 - Halsteren VE3
    8 sep.13:15Halsteren JO17-1 - Pelikaan JO17-1
    8 sep.13:15Halsteren JO17-4 - Nieuw Borgvliet JO17-1
    8 sep.13:15Halsteren MO17-1 - SC Welberg MO17-1
    8 sep.14:30Bruse Boys 3 - Halsteren 3
    8 sep.15:00Halsteren 7 - VVC'68 4
    8 sep.15:00Halsteren 2 - Rood-Wit W 2
    8 sep.15:00Halsteren 6 - Steenbergen Za3
    8 sep.16:45Halsteren 5 - Tholense Boys 4
    9 sep.10:00BSC 3 - Halsteren 3
    9 sep.12:00Halsteren 4 - DOSKO 5
    9 sep.12:30Halsteren 2 - Zeelandia Middelburg 4
    9 sep.14:30Unitas - Halsteren
    11 sep.18:30Halsteren JO13-1 - Kloetinge JO13-1
    12 sep.19:45DOSKO 1 - Halsteren 1
    13 sep.20:30Halsteren VE2 - Halsteren VE1
    13 sep.20:30Halsteren VE3 - De Fendert VE1
    15 sep.09:00Halsteren JO11-6 - SC Kruisland JO11-3
    15 sep.09:00Halsteren JO11-7 - NOAD'67 JO11-1
    15 sep.09:00Halsteren JO9-2 - Kloetinge JO9-2
    15 sep.09:00Halsteren JO8-1 - MOC'17 JO8-3
    15 sep.09:00Halsteren JO8-4 - Prinsenland JO8-1
    15 sep.09:00Halsteren JO8-2 - MOC'17 JO8-4
    15 sep.09:00Madese Boys JO13-3 - Halsteren JO13-7
    15 sep.09:30Goes JO13-2 - Halsteren JO13-6
    15 sep.09:30DOSKO JO11-1 - Halsteren JO11-2
    15 sep.09:45Tholense Boys JO11-3 - Halsteren JO11-4
    15 sep.10:00MOC'17 JO9-1 - Halsteren JO9-1
    15 sep.10:15Halsteren JO13-4 - VVC'68 JO13-1
    15 sep.10:15Halsteren JO11-1 - Steenbergen JO11-1
    15 sep.10:15Halsteren JO11-3 - Roosendaal JO11-4
    15 sep.10:15Halsteren JO13-5 - JEKA JO13-13
    15 sep.11:00Lepelstraatse Boys JO15-1 - Halsteren JO15-2
    15 sep.11:00RSV JO11-2 - Halsteren JO11-5
    15 sep.11:00Smerdiek JO8-1 - Halsteren JO8-3
    15 sep.11:15ODIO JO10-1 - Halsteren JO10-1
    15 sep.11:30DSE JO9-2 - Halsteren JO9-3
    15 sep.11:35Unitas'30 JO13-4 - Halsteren JO13-3
    15 sep.11:45Halsteren JO13-1 - MOC'17 JO13-1
    15 sep.11:45Halsteren JO15-1 - Walcheren JO15-1
    15 sep.12:30Nieuw Borgvliet JO15-2 - Halsteren JO15-4
    15 sep.13:00MOC'17 JO17-3 - Halsteren JO17-4
    15 sep.13:00Cluzona JO15-1 - Halsteren JO15-3
    15 sep.13:00VVC'68 6 - Halsteren 4
    15 sep.13:00ST HVV'24/Clinge JO13-1 - Halsteren JO13-2
    15 sep.13:15Halsteren JO17-1 - Prinsenland JO17-1
    15 sep.13:15Halsteren MO17-1 - De Fendert MO17-1
    15 sep.14:30Oranje Blauw'14 1 - Halsteren 6
    15 sep.14:30Cluzona JO17-1 - Halsteren JO17-2
    15 sep.14:30Terneuzense Boys JO19-2 - Halsteren JO19-1
    15 sep.14:30Vosmeer 2 - Halsteren 5
    15 sep.14:30Nieuw Borgvliet JO17-2G - Halsteren JO17-3
    15 sep.15:00Halsteren 2 - VVC'68 3
    15 sep.15:00Halsteren 7 - Rillandia 3
    15 sep.16:45Kloetinge 5 - Halsteren 3
    15 sep.17:00Halsteren 1 - NSV 1
    16 sep.10:00Cluzona 5 - Halsteren 4
    16 sep.10:30Rood-Wit W 3 - Halsteren 2
    16 sep.11:30Halsteren 3 - Boeimeer 3
    16 sep.14:30Halsteren - RKAVV 1 (zon)
  • Uitslagen

    Geen informatie