• Halsteren 1 Zondag

    Teamsamenstelling

    Bovenste rij v.l.n.r.: Sven van Zwam, Jeroen Beerendonk, Giovanni Moerland, Perry Bierkens, Tom de Bonte, Fouad Idabdelhay, Thomas Marijnissen, Ellas Meijer.

    Middelste rij: Tim van Loenhout (verzorger), Jurgen Gijzen, Tarique Wustlich, Andy Steging, Ariën Pietersma, Dave Vroon, Jurik Zimmerman, Wassim El Mourabit, Vincent Ivens, Pieter de Kruijf (verzorger).

    Onderste rij: Remco Raats (materiaalverzorger), Jelle Voermans, Karim Didi, Nishant Jagernath, Mark Klippel (assistent-trainer), Erwin de Nijs (hoofdtrainer), Marc Wildeman (teammanager), Arvin de Witte, Teun Heijberg, Glenn Kools, Wesley van Beers (hoofd medische staf).

    Op de foto ontbreken Julian van de Kreeke en Thomas van der Spek.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beerendonk, JeroenTeamspeler
    Bierkens, PerryTeamspeler
    Bonte, Tom deTeamspeler
    Didi, KarimTeamspeler
    Gijzen, JurgenTeamspeler
    Idabdelhay, FouadTeamspeler
    Jagernath, NishantTeamspeler
    Kools, GlennTeamspeler
    Mourabit, Wassim ElTeamspeler
    Spek, Thomas van derTeamspeler
    Steging, AndyTeamspeler
    Voermans, JelleTeamspeler
    Witte, Arvin deTeamspeler
    Wustlich, TariqueTeamspeler
    Zimmerman, JurikTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Beers, Wesley vanMedische stafVerzorger
    Bonte, Frank deOverige stafTeammanager
    Klippel, MarkTechnische stafAss.-trainer/coach
    Wildeman, MarcOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:30Steen 1 - HalsterenSportpark 't Steen
    24 nov. 14:30Halsteren - Juliana '31Sportpark De Beek
    1 dec. 14:30Moerse Boys - HalsterenSportpark Akkermolen
    8 dec. 14:30Halsteren - UDI'19/CSUSportpark De Beek
  • Poulestanden Halsteren (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas106401871122
    2Juliana '311063134142021
    3Halsteren ZO1105412112919
    4Baronie10451148617
    5IFC105142314916
    6UDI'19/CSU104331210215
    7RKZVC103522016414
    8Longa '30104241716114
    9OJC ROSMALEN104241516-114
    10Silvolde103431415-113
    11EHC/Heuts104061422-812
    12RKSV Minor104061220-812
    13SV Meerssen102531114-311
    14Moerse Boys102441820-210
    15AWC10118927-184
    16Nuenen10118324-214

    Poulestanden Halsteren (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria'03 111003033
    2Unitas11002023
    3PSV 111002113
    4SBC 111004403
    5SC Everstein 111001103
    6Achilles Veen00000000
    7Alblasserdam 100000000
    8Alem 100000000
    9Almkerk 100000000
    10Altena 100000000
    11ASWH 200000000
    12FC Axel 100000000
    13Baronie 100000000
    14Baronie00000000
    15Bavel 100000000
    16Bergeijk 100000000
    17Best Vooruit 100000000
    18Bladella 100000000
    19SV BLC 100000000
    20Brabantia 100000000
    21Breskens 100000000
    22SV Budel 100000000
    23Clinge 100000000
    24Cluzona 100000000
    25FC Dauwendaele 100000000
    26Den Dungen 100000000
    27DESK 100000000
    28DSE 100000000
    29Dubbeldam 100000000
    30Duiveland 100000000
    31EBOH 100000000
    32EFC 100000000
    33FC Eindhoven AV 100000000
    34FC Engelen 100000000
    35SC Gastel 100000000
    36Geldrop 100000000
    37Gilze 100000000
    38Goes 100000000
    39GPC Vlissingen 100000000
    40Groen Wit 100000000
    41Haarsteeg 100000000
    42Halsteren ZO100000000
    43Halsteren ZA100000000
    44Hapert 100000000
    45Heerjansdam 100000000
    46RKSV Heeze 100000000
    47Hontenisse 100000000
    48Hoogeloon 100000000
    49HSSC'61 100000000
    50Hulsterloo 100000000
    51IFC00000000
    52Irene'58 100000000
    53JEKA 100000000
    54Jong Brabant 100000000
    55Kapelle 100000000
    56Kloetinge00000000
    57Klundert 100000000
    58Kogelvangers 100000000
    59SC Kruisland 100000000
    60Luctor Heinkenszand 100000000
    61Marvilde 100000000
    62De Meeuwen 100000000
    63Moerse Boys00000000
    64MVV'58 100000000
    65Neerlandia'31 100000000
    66Nemelaer 100000000
    67NEO'25 100000000
    68Nieuwkuijk 100000000
    69Nieuw Lekkerland 100000000
    70SV Noordeloos 100000000
    71Nuenen00000000
    72RKSV Nuenen 200000000
    73OJC ROSMALEN00000000
    74ONI 100000000
    75Oosterhout 100000000
    76VV Papendrecht 100000000
    77Philippine 100000000
    78Prinsenland 100000000
    79RCS 100000000
    80Real Lunet 100000000
    81Reusel Sport/CoTrans 100000000
    82Rijen 100000000
    83Rijsoord00000000
    84RKTVC 100000000
    85Roda Boys/Bommelerwaard 100000000
    86Rood Wit V 100000000
    87Roosendaal 100000000
    88RPC 100000000
    89Schelluinen 100000000
    90Schijf 100000000
    91Serooskerke 100000000
    92Sliedrecht 100000000
    93Sliedrecht 200000000
    94Sparta'30 100000000
    95Steen 100000000
    96Streefkerk 100000000
    97SVW 100000000
    98Terneuzen 100000000
    99TGG 100000000
    100Tholense Boys 100000000
    101Tricht 100000000
    102VV Trinitas Oisterwijk 100000000
    103TSC 100000000
    104TSV Gudok 100000000
    105Unitas'30 100000000
    106SV Unitas'59 100000000
    107De Valk 100000000
    108Vlijmense Boys 100000000
    109VC Vlissingen 100000000
    110VOAB 100000000
    111Vuren 100000000
    112VVR 100000000
    113Waalre 100000000
    114SJO FC De Westhoek 100000000
    115The White Boys 100000000
    116Woudrichem 100000000
    117Yerseke 100000000
    118SC 't Zand 100000000
    119ZSC 100000000
    120ZSC'62 100000000
    121Zundert 100000000
    122Zwaluw VFC 100000000
    123Zwaluwe 100000000
    124RKVVO 110014400
    125SV Meerkerk 110011100
    126Spoordonkse Boys 1100112-10
    127B.V.V. 1100102-20
    128Nieuw Borgvliet 1100103-30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Halsteren ZO1 - RKZVC2 - 2
    10 nov.Unitas - Halsteren ZO10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

  • Volgende wedstrijd

    Beker

    Steen 1

    VS

    Halsteren

    17 november 201914:30 uur
    Sportpark 't Steen veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Halsteren

    0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

    2,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd