• Halsteren JO17-1

    Teamsamenstelling

    Staand v.l.n.r.: Ingmar Kamman (assistent-trainer), Jippe Bogers, Chuka Reginald, Wesley van Zon, Dave Lameir, Robin Mullenberg, Luuk Nefs, Daan Besters, Emir Rustemovic, Thomas van der Spek (trainer)

    Zittend v.l.n.r.: Kane Bogers, Dex Knop, Oskan Tamer, Sander Klaassen, Lucas Meeus, Kaan Dersunell, Stijn van der Kroon

    Teamsponsoren:

    • Nefs Verse Friet
    • Van der Kroon Food Products
    • Rijschool Oktay
    • Klaassen Mondverzorging
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bogers, JippeTeamspeler
    Dersuneli, Kaan CanTeamspeler
    Klaassen, SanderTeamspeler
    Knop, DexTeamspeler
    Nefs, LuukTeamspeler
    Zon, Wesley vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Besters, JanOverige stafTeammanager
    Kamman, IngmarOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 13:15Halsteren JO17-1 - Terneuzen JO17-1Sportpark De beek
  • Poulestanden Halsteren JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit JO17-121173179186154
    2Roosendaal JO17-121172265135253
    3Kloetinge JO17-121154289216849
    4Halsteren JO17-121124567382940
    5JEKA JO17-1217594237526
    6Walcheren JO17-12183104250-826
    7Steenbergen JO17-12173112861-3324
    8Bavel JO17-12173113559-2421
    9Terneuzen JO17-12162133465-3116
    10RCS JO17-12136123059-2915
    11Boeimeer JO17-12151152463-3915
    12MZC'11 JO17-12140172273-5111

    Poulestanden Halsteren JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan JO17-132109367
    2Victoria'03 JO17-131115504
    3Halsteren JO17-1302135-22
    4Prinsenland JO17-1302115-42
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Boeimeer JO17-1 - Halsteren JO17-11 - 4
    18 mei.Walcheren JO17-1 - Halsteren JO17-12 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.