• Halsteren JO11-7

    Teamsamenstelling

    Acherste rij v.l.n.r.: Mathé Kuijlen, Ryan van de Par, Job van den Wall Bake, Kian de Jong

    Voorste rij v.l.n.r.: Cem Biçil, Amber Dolman, Kayleigh Wiegerinck, Dewi Pellegrom, Kirsten van den Eijnden

    Op de foto ontbreekt: Levi de Backer

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biçil, CemTeamspeler
    Par, Ryan van deTeamspeler
    Pellegrom, DewiTeamspeler
    Roks, KeanoTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pellegrom, DewiOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 08:45Halsteren JO11-7 - Sc Kruisland JO11-2GSportpark De beek
    13 apr. 10:45Madese Boys JO11-5 - Halsteren JO11-7Sportpark De Schietberg
  • Poulestanden Halsteren JO11-7 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vosmeer JO11-13300262249
    2NOAD'67 JO11-13201206146
    3De Fendert JO11-43102816-83
    4Halsteren JO11-73003333-300

    Poulestanden Halsteren JO11-7 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schijf JO11-1G1191192147828
    2WVV'67 JO11-21080275205524
    3BSC JO11-31072161313023
    4SC Kruisland JO11-31171354342022
    5Sprundel JO11-11061352213119
    6METO JO11-2115064149-815
    7Unitas'30 JO11-14115063465-3115
    8DEVO JO11-2114073365-3212
    9De Fendert JO11-4113262548-2311
    10DIOZ JO11-292162363-407
    11Rimboe JO11-1G112093666-306
    12Halsteren JO11-7101091969-503

    Poulestanden Halsteren JO11-7 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOZ JO11-144004023812
    2Beek Vooruit JO11-5540147153212
    3Sc Kruisland JO11-2G540133151812
    4Rimboe JO11-1G43012514119
    5Virtus JO11-25302191099
    6Kogelvangers JO11-2G42119637
    7CLuzona JO11-2G3201151056
    8Unitas'30 JO11-124202211296
    9Halsteren JO11-75014752-451
    10Madese Boys JO11-53003928-190
    11Halsteren JO11-64004026-260
    12DSE JO11-34004338-350
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Halsteren JO11-7 - DIOZ JO11-10 - 15
    16 mrt.Halsteren JO8-5 - Training
    16 mrt.Halsteren JO9-3 - Hoeven JO8-1
    23 mrt.CLuzona JO11-2G - Halsteren JO11-79 - 2