• Halsteren 1 zaterdag

    Teamsamenstelling

    Bovenste rij staand v.l.n.r.: Karin de Vos (verzorgster), Marco Vis, Peter Geense, Robin Roosenboom, Ad van Meel, Mike de Nijs, Niels de Groot, Jordy van den Bossche, Tony Backer (leider)

    Middelste rij staand v.l.n.r.: Maarten de Kort (teammanager), Noël van Kaam, Twan van Mechelen, Dennis van Geesbergen, Ronald van Leeuwen, Jess Ernest, Steven van der Spek, Remco van Haaren (hoofdtrainer)

    Onderste rij zittend v.l.n.r.: Peter van Meel (grensrechter), Ashwan Soerdjbalie, Marwan Achahbar, Davey Roels, Danny Suijkerbuijk, Roy van Gils, Thom Luijks, Jamie Atkinson, Kees de Wijs (leider)

    Niet op de foto: Luuk Ernest en Ralph Hopmans

    Teamsponsoren

    Shirtsponsor thuisshirt: AC Work
    Shirtsponsor uitshirt: AC Work
    Sponsor presentatiepak: Café de Stadhouder
    Sponsor trainingspak: Van Gils Autoschade

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gils, Roy vanTeamspelerAanvaller
    Groot, Niels deTeamspelerVerdediger
    Leeuwen, Ronald vanTeamspeler
    Mechelen, Twan vanTeamspelerAanvaller
    Nijs, Mike deTeamspelerAanvaller
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafStandaard functie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Backer, TonyOverige stafTeammanager
    Kort, Maarten deOverige stafStandaard functie
    Vos de Keijzer, Karin deMedische stafVerzorger
    Wijs, Cees deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30Dubbeldam 1 - Halsteren 1Sportpark Schenkeldijk
    1 dec. 15:00Halsteren 1 - Wieldrecht 1Sportpark De beek
    8 dec. 15:00Halsteren 1 - SEOLTO 1Sportpark De beek
    15 dec. 14:15Prinsenland 1 - Halsteren 1Sportpark Molenkreek
  • Poulestanden Halsteren 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinsenland 187102131822
    2Wieldrecht 1860222121018
    3Klundert 18503119215
    4DFC 18422145914
    5184131713413
    6De Fendert 183321110112
    7WHS 173221514111
    8SEOLTO 173131012-210
    9Halsteren 183141813510
    10Kogelvangers 182331215-39
    11ZSC'62 182241220-88
    12DHV 182151015-57
    13NOAD'67 181161126-154
    14Smerdiek 18026320-172

    Poulestanden Halsteren 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren 13300219129
    2NSV 13201131306
    3DOSKO 130121012-21
    4SC Stavenisse 130121222-101

    Poulestanden Halsteren 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9RBC 111005143
    10EFC 111004043
    11HVV'24 111004043
    12Steenbergen 111004043
    13VVGZ 111004043
    14Bruse Boys 111007433
    15GJS 111005233
    16Roosendaal 111005233
    17Alblasserdam 111004133
    18Baronie11004133
    19JEKA 111004133
    20Reusel Sport/CoTrans 111004133
    21METO 111003033
    22Rijsoord 111003033
    23Theole 111003033
    24Beek Vooruit 111004223
    25Geldrop 111004223
    26Arnemuiden 111003123
    27Bergeijk 111003123
    28111003123
    29Nuenen11003123
    30Oranje Wit 111003123
    31Serooskerke 111003123
    32FC Tilburg 111003123
    33VOAB 111003123
    34BMC 111002023
    35SC Gastel 111002023
    36111002023
    37Unitas11002023
    38De Noormannen 111005413
    39Wilhelmina'26 111004313
    40Arkel 111003213
    41Dongen 211003213
    42RKSV Heeze 111003213
    43MOC'17 111003213
    44Philippine 111003213
    45Prinsenland 111003213
    46PSV 111003213
    47Tivoli 111003213
    48VCB 111003213
    49Kruiningen 111002113
    50RKSV Nuenen 211002113
    51SVW 111002113
    52Terneuzense Boys 111002113
    53Achilles Veen11001013
    54Zondag 111001013
    55Were Di 111001013
    56LRC 111003303
    57Gilze 111002203
    58Haaften 111002203
    59Kloetinge 111002203
    60VC Vlissingen11002203
    61Waspik 111001103
    62Wilhelmina 111001103
    63Taxandria 111001103
    64Oirschot Vooruit 100000000
    65100000000
    66Nivo Sparta 110013300
    67's Heer Arendskerke 110012200
    68Heukelum 110012200
    69Rijen 110012200
    70Terneuzen 110012200
    71Right'Oh 110011100
    72BVV/Timmermans Infra 110011100
    73TSV Gudok 110011100
    74ZSC'62 1100145-10
    75GDC 1100134-10
    76ASWH 2100123-10
    77Geldrop 2100123-10
    78Nemelaer 1100123-10
    79ODC 1100123-10
    80Zondag 1100123-10
    81Peursum 1100123-10
    82TGG 1100123-10
    83Unitas'30 1100123-10
    84WVV'67 1100123-10
    85HSSC'61 1100112-10
    86NOAD'67 1100112-10
    87Rood Wit V 1100112-10
    88Zaamslag 1100112-10
    89Almkerk 1100101-10
    90Halsteren100101-10
    91Riel 1100101-10
    92Groen Wit 1100124-20
    93RPC 1100124-20
    94Ameide 1100113-20
    95Brabantia 1100113-20
    96Hapert 1100113-20
    97Klundert 1100113-20
    98RKDVC 1100113-20
    99SVSSS 1100113-20
    100VCK 1100113-20
    101Walcheren 1100113-20
    102DOSL 1100102-20
    103Hoeven 1100102-20
    104SBC 1100102-20
    105TSC 1100102-20
    106FC Dauwendaele 1100147-30
    107Unitas 1100125-30
    108WDS'19 1100125-30
    109Bavel 1100114-30
    110FC Cranendonck 1100114-30
    111DHV 1100114-30
    112SAB 1100114-30
    113Clinge 1100103-30
    114Nieuw Lekkerland 1100103-30
    115SCR 1100103-30
    116Madese Boys 1100126-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    1221e100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    1271e elftal100108-80
    128De Zwerver 11001010-100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Halsteren 1 - 1e elftal8 - 0
    17 nov.De Fendert 1 - Halsteren 13 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.