• Zondag 1 Veld man

    Selectie RKSV Halsteren seizoen 2017-2018

    Boven v.l.n.r.: Roycel James, Josimar Pattinama, Jeroen Beerendonk, Ariën Pietersma, Jamie Lazaroms, Perry Bierkens, Jelle Voermans, Thomas van der Spek

    Midden v.l.n.r.: Nordin Abdellaoui (keeperstrainer), Sam van de Kreeke, Nishant Jagernath, Vincent Ivens, Sigourney Bandjar, Matthew Amoah, Julian van de Kreeke, Adboe Abdenbi, Marc Wildeman (teammanager)

    Onder v.l.n.r.: Peter Pijpers (assistent-trainer), Ruud Pennings (hoofdtrainer), Jurgen Gijzen, Jordi Nijs, Jonathan Constansia, Jurik Zimmerman, Ellas Meijer, Alper Özturk, Wesley van Beers (verzorger), Remco Raats (materiaalverzorger)

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 okt.sva Papendorp - Halsteren0 - 4
    14 okt.Halsteren - VC Vlissingen4 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 okt. 14:00Alphense Boys - HalsterenSportpark De Bijlen Alphense Boys
    28 okt. 14:30Halsteren - Groene SterSportpark De beek
    4 nov. 14:30SV Meerssen - HalsterenSportpark Marsana
    11 nov. 14:30Victoria'03 1 - HalsterenSportpark Albano
  • Poulestanden Halsteren (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren76101521319
    2Baronie75112361716
    3Groene Ster75111761116
    4Gemert750221101115
    5Unitas7502178915
    6Nuenen7412126613
    7SV Meerssen63211981111
    8UDI'19/CSU73131012-210
    9Alphense Boys7223161518
    10RKAVV7214111107
    11IFC72141315-27
    12Leonidas7214819-117
    13VC Vlissingen7205121206
    14RKSV Minor7124819-115
    15Meern De6015318-151
    16sva Papendorp7016240-381

    Poulestanden Halsteren (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2De Alblas 100000000
    3Alblasserdam 100000000
    4Almkerk 100000000
    5Ameide 100000000
    6's Heer Arendskerke 100000000
    7Arkel 100000000
    8Arnemuiden 100000000
    9ASWH 200000000
    10Baronie00000000
    11Bavel 100000000
    12Beek Vooruit 100000000
    13Bergeijk 100000000
    14BMC 100000000
    15Brabantia 100000000
    16Bruse Boys 100000000
    17BVV/Timmermans Infra 100000000
    18Clinge 100000000
    19FC Cranendonck 100000000
    20FC Dauwendaele 100000000
    21DHV 100000000
    22Dongen 200000000
    23EFC 100000000
    24FC Engelen 100000000
    25SC Gastel 100000000
    26GDC 100000000
    27Geldrop 100000000
    28Geldrop 200000000
    29Gilze 100000000
    30GJS 100000000
    31GPC Vlissingen 100000000
    32Groen Wit 100000000
    33Groot-Ammers 100000000
    34Haaften 100000000
    35Halsteren00000000
    36Halsteren 100000000
    37Hapert 100000000
    38RKSV Heeze 100000000
    39Heukelum 100000000
    40ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 100000000
    41Hoeven 100000000
    42HSSC'61 100000000
    43HVV'24 100000000
    44IFC00000000
    45JEKA 100000000
    46Kloetinge 100000000
    47Klundert 100000000
    48Kruiningen 100000000
    49LRC 100000000
    50Madese Boys 100000000
    51METO 100000000
    52MOC'17 100000000
    53Moerse Boys 100000000
    54Nemelaer 100000000
    55Nieuw Lekkerland 100000000
    56Nivo Sparta 100000000
    57NOAD'67 100000000
    58De Noormannen 100000000
    59RKSV Nuenen 200000000
    60Nuenen00000000
    61ODC 100000000
    62Oirschot Vooruit 100000000
    63Oosterhout 100000000
    64Oranje Wit 100000000
    65Peursum 100000000
    66Philippine 100000000
    67Prinsenland 100000000
    68PSV 100000000
    69RBC 100000000
    70RCS 100000000
    71Real Lunet 100000000
    72Reusel Sport/CoTrans 100000000
    73Riel 100000000
    74Right'Oh 100000000
    75Rijen 100000000
    76Rijsoord 100000000
    77RKDVC 100000000
    78Roda Boys/Bommelerwaard 100000000
    79Rood Wit V 100000000
    80Rood-Wit W 100000000
    81Roosendaal 100000000
    82RPC 100000000
    83SAB 100000000
    84SBC 100000000
    85SCR 100000000
    86Serooskerke 100000000
    87Sleeuwijk 100000000
    88Sliedrecht 100000000
    89SPS 100000000
    90SSV'65 100000000
    91Steenbergen 100000000
    92SVSSS 100000000
    93SVW 100000000
    94Taxandria 100000000
    95Terneuzen 100000000
    96Terneuzense Boys 100000000
    97TGG 100000000
    98Theole 100000000
    99FC Tilburg 100000000
    100Tivoli 100000000
    101TSC 100000000
    102TSV Gudok 100000000
    103UNA 200000000
    104Unitas00000000
    105Unitas 100000000
    106Unitas'30 100000000
    107Unitas'59 100000000
    108VCB 100000000
    109VCK 100000000
    110Victoria'03 100000000
    111VC Vlissingen00000000
    112VOAB 100000000
    113VVGZ 100000000
    114Walcheren 100000000
    115Waspik 100000000
    116WDS'19 100000000
    117Were Di 100000000
    118Wilhelmina 100000000
    119Wilhelmina'26 100000000
    120WVV'67 100000000
    121Zaamslag 100000000
    122ZIGO 100000000
    123ZSC'62 100000000
    124Zundert 100000000
    125Zwaluw VFC 100000000
    126De Zwerver 100000000
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beerendonk, JeroenTeamspeler
    Beers, Wesley vanMedische stafVerzorger
    Bierkens, PerryTeamspeler
    Bonte, Frank deOverige stafTeammanager
    Braber, RobertTeamspeler
    Giannotta, MikeTeamspeler
    Gijzen, JurgenTeamspeler
    Kabwe Manengela, FrancisTeamspeler
    Meierdres, Jay-JayTeamspeler
    Nijs, JordiTeamspeler
    Spek, Thomas van derTeamspeler
    Wildeman, MarcOverige stafTeammanager
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Beers, Wesley vanMedische stafVerzorger
    Bonte, Frank deOverige stafTeammanager
    Wildeman, MarcOverige stafTeammanager