• Selectie RKSV Halsteren (za) seizoen 2017-2018

    Boven v.l.n.r: Hilbert van Akkeren, Maarten de Kort, Kees de Wijs (teamleider), Tony Backer (teamleider), Remco van Haaren (hoofdtrainer), Karin de Vos (verzorger), Niels de Groot, Ad van Meel.

    Midden v.l.n.r.: Luuk Ernest, Peter Geense, Robin Roosenboom, Jess Ernest, Ashwan Soerdjbalie, Mike de Nijs, Mechiel Atkinson, Ralph Hopmans, Jordy van den Bossche.

    Onder v.l.n.r.: Thom Luyks, Davey Roels, Antoin van Mechelen, Erik Schrauwen, Tommie Bouwman, Roy van Gils, Marwin Achahbar, Jamie Atkinson

  • SHIRTSPONSOR

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.Halsteren 1 - Wieldrecht 11 - 1
    8 dec.Halsteren 1 - SEOLTO 12 - 2
    11 dec.Rijsoord 1 - Halsteren 12 - 3
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    15 dec. 14:15Prinsenland 1 - Halsteren 1
  • Poulestanden Halsteren 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinsenland 1118212671926
    2Wieldrecht 11171327161122
    3DFC 11162320101020
    4De Fendert 1115422114719
    5Klundert 1116141612419
    61115332419518
    7SEOLTO 1104241920-114
    8ZSC'62 1114251624-814
    9WHS 1103431616013
    10Halsteren 1113442217513
    11Kogelvangers 1113351622-612
    12NOAD'67 1112361832-149
    13DHV 1112181221-97
    14Smerdiek 111128730-235

    Poulestanden Halsteren 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren 13300219129
    2NSV 13201131306
    3DOSKO 130121012-21
    4SC Stavenisse 130121222-101

    Poulestanden Halsteren 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9Oirschot Vooruit 111005143
    10RBC 111005143
    11EFC 111004043
    12HVV'24 111004043
    13Steenbergen 111004043
    14VVGZ 111004043
    15Bruse Boys 111007433
    16GJS 111005233
    17Roosendaal 111005233
    18Alblasserdam 111004133
    19Baronie11004133
    20JEKA 111004133
    21Reusel Sport/CoTrans 111004133
    22METO 111003033
    23Rijsoord 111003033
    24Theole 111003033
    25Beek Vooruit 111004223
    26Geldrop 111004223
    27Arnemuiden 111003123
    28Bergeijk 111003123
    29111003123
    30Nuenen11003123
    31Oranje Wit 111003123
    32Serooskerke 111003123
    33FC Tilburg 111003123
    34VOAB 111003123
    35BMC 111002023
    36SC Gastel 111002023
    37111002023
    38Unitas11002023
    39De Noormannen 111005413
    40Wilhelmina'26 111004313
    41Arkel 111003213
    42Dongen 211003213
    43RKSV Heeze 111003213
    44MOC'17 111003213
    45Philippine 111003213
    46Prinsenland 111003213
    47PSV 111003213
    48Tivoli 111003213
    49VCB 111003213
    50Kruiningen 111002113
    51RKSV Nuenen 211002113
    52SVW 111002113
    53Terneuzense Boys 111002113
    54Achilles Veen11001013
    55Zondag 111001013
    56Were Di 111001013
    57LRC 111003303
    58Gilze 111002203
    59Haaften 111002203
    60Kloetinge 111002203
    61VC Vlissingen11002203
    62Waspik 111001103
    63Wilhelmina 111001103
    64Taxandria 111001103
    65Nivo Sparta 110013300
    66's Heer Arendskerke 110012200
    67Heukelum 110012200
    68Rijen 110012200
    69Terneuzen 110012200
    70Right'Oh 110011100
    71BVV/Timmermans Infra 110011100
    72TSV Gudok 110011100
    73ZSC'62 1100145-10
    74GDC 1100134-10
    75ASWH 2100123-10
    76Geldrop 2100123-10
    77Nemelaer 1100123-10
    78ODC 1100123-10
    79Zondag 1100123-10
    80Peursum 1100123-10
    81TGG 1100123-10
    82Unitas'30 1100123-10
    83WVV'67 1100123-10
    84HSSC'61 1100112-10
    85NOAD'67 1100112-10
    86Rood Wit V 1100112-10
    87Zaamslag 1100112-10
    88Almkerk 1100101-10
    89Halsteren100101-10
    90Riel 1100101-10
    91Groen Wit 1100124-20
    92RPC 1100124-20
    93Ameide 1100113-20
    94Brabantia 1100113-20
    95Hapert 1100113-20
    96Klundert 1100113-20
    97RKDVC 1100113-20
    98SVSSS 1100113-20
    99VCK 1100113-20
    100Walcheren 1100113-20
    101DOSL 1100102-20
    102Hoeven 1100102-20
    103SBC 1100102-20
    104TSC 1100102-20
    105FC Dauwendaele 1100147-30
    106Unitas 1100125-30
    107WDS'19 1100125-30
    108Bavel 1100114-30
    109FC Cranendonck 1100114-30
    110DHV 1100114-30
    111SAB 1100114-30
    112Clinge 1100103-30
    113Nieuw Lekkerland 1100103-30
    114SCR 1100103-30
    115Madese Boys 1100126-40
    1161100115-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    1221e100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    1271e elftal100108-80
    128De Zwerver 11001010-100

    Poulestanden Halsteren 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nuenen11008083
    2Unitas11006063
    3FC Tilburg 111007343
    4Oirschot Vooruit 111006243
    5Terneuzense Boys 111005233
    6Baronie11004133
    7JEKA 111003033
    8GJS 111004223
    9Gilze 111003123
    10Roosendaal 111002023
    11RBC 111004313
    12Halsteren 111003213
    13MOC'17 111003213
    14Were Di 111003213
    15SSV'65 111002113
    16Tivoli 111002113
    17Arkel 111001013
    18Reusel Sport/CoTrans 111001013
    19Zondag 111001013
    20VVGZ 111001013
    21SVW 111002203
    22Dongen 211002203
    23111000003
    24Achilles Veen00000000
    25Alblasserdam 100000000
    26Arnemuiden 100000000
    27Bergeijk 100000000
    28EFC 100000000
    29100000000
    30RKSV Heeze 100000000
    31Kloetinge 100000000
    32Kruiningen 100000000
    33LRC 100000000
    34Oranje Wit 100000000
    35Philippine 100000000
    36Serooskerke 100000000
    37Sliedrecht 100000000
    38Steenbergen 100000000
    39VCB 100000000
    40Waspik 100000000
    41Wilhelmina 100000000
    42Real Lunet 110012200
    43Bruse Boys 110012200
    44Geldrop 110010000
    45RCS 1100134-10
    46Rijsoord 1100123-10
    47Roda Boys/Bommelerwaard 1100123-10
    48VC Vlissingen100123-10
    49IFC100112-10
    50RKSV Nuenen 2100112-10
    51HVV'24 1100101-10
    52METO 1100101-10
    53Taxandria 1100101-10
    54VOAB 1100101-10
    55Haaften 1100124-20
    56Theole 1100113-20
    57SC Gastel 1100102-20
    58Beek Vooruit 1100125-30
    59Prinsenland 1100114-30
    60De Noormannen 1100103-30
    61BMC 1100137-40
    62Wilhelmina'26 1100126-40
    63PSV 1100106-60
    64ZIGO 1100108-80
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gils, Roy vanTeamspeler
    Groot, Niels deTeamspeler
    Leeuwen, Ronald vanTeamspeler
    Mechelen, Twan vanTeamspeler
    Nijs, Mike deTeamspeler
  • Staf

    NaamRol
    AfgeschermdOverige staf
    AfgeschermdTechnische staf
    Backer, TonyOverige staf
    Kort, Maarten deOverige staf
    Vos de Keijzer, Karin deMedische staf
    Wijs, Cees deOverige staf