• Zondag 4 Veld man

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 okt.BSC 6 - Halsteren 42 - 5
    14 okt.Lepetlstr. Boys JO17-1 - Halsteren JO17-2 -
    15 okt.Halsteren 4 - NVS 37 - 2
    21 okt.Halsteren JO8-2 - VVC JO8-1 -
    22 okt.Halsteren 4 - FC Bergen 41 - 3
  • Programma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    29 okt10:30Roosendaal 14 - Halsteren 4Sportpark Hulsdonk
    5 nov11:00Halsteren 4 - DOSKO 8Sportpark De beek
    12 nov10:00NSV 4 - Halsteren 4Sportpark De Wallen
    19 nov11:00Halsteren 4 - ODIO 5Sportpark De beek
  • Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 144400157812
    2Lepelstraatse Boys 44310116510
    3DOSKO 8430118999
    4Halsteren 4421114957
    5Cluzona 54211141227
    6ODIO 54121131215
    7FC Moerstraten 2412110915
    8NVS 341031214-23
    9BSC 641031013-33
    10NSV 44103412-83
    11Nieuw Borgvliet 741031221-93
    12HSC'28 34013615-91

    Poulestanden 4 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 411003123
    2Halsteren 4100113-20

    Poulestanden 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren 4220011746
    2Groede 221019723
    3Zeelandia Middelb. 62002511-60
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Wesley deTeamspelerAanvaller
    Berg, Stijn van denTeamspelerDoelverdediger
    Bolder, KoenTeamspelerAanvaller
    Eijnden, Koen van denTeamspelerAanvaller
    Hees, Niels vanTeamspelerVerdediger
    Jong, Dylan deTeamspelerAanvaller
    Jong, Justin deTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Thomas deTeamspelerMiddenvelder
    Jooren, JasperTeamspelerVerdediger
    Maas, MauritsTeamspelerAanvaller
    Nuchelmans, NickTeamspelerMiddenvelder
    Schats, JeroenTeamspelerVerdediger
    Schuurbiers, BjornTeamspelerVerdediger
    Teuns, DylanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bolder, KoenMedische stafVerzorger
    Delhez, NathanOverige stafMateriaalman
    Hees, Niels vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nuchelmans, NickOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.