• Zondag 4 Veld man

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Halsteren 4 - HSC'28 32 - 3
  • Programma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterDetails
    17 dec11:00Halsteren 4 - DOSKO 8Watering, J.C.M. (Jack) v.d.
  • Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 51072133201323
    2DOSKO 8960331211018
    3FC Moerstraten 2843123121115
    4Roosendaal 1485032019115
    5ODIO 5104243530514
    6Halsteren 474122517813
    7Lepelstraatse Boys 484132019113
    8HSC'28 3103251729-1211
    9NSV 473041519-49
    10NVS 392252331-88
    11BSC 69216232217
    12Nieuw Borgvliet 791082147-263

    Poulestanden 4 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 411003123
    2Halsteren 4100113-20

    Poulestanden 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren 4220011746
    2Groede 221019723
    3Zeelandia Middelburg 62002511-60
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, Wesley deTeamspelerAanvaller
    Berg, Stijn van denTeamspelerMiddenvelder
    Bolder, KoenTeamspelerAanvaller
    Maas, MauritsTeamspelerAanvaller
    Nuchelmans, NickTeamspelerMiddenvelder
    Schuurbiers, BjornTeamspelerVerdediger
    Teuns, DylanTeamspelerDoelverdediger
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Nuchelmans, NickOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    JO15-5 Najaarskampioen!