• Zondag 1 Veld man

    Selectie RKSV Halsteren seizoen 2017-2018

    Boven v.l.n.r.: Roysel James, Josimar Pattinama, Jeroen Beerendonk, Ariën Pietersma, Jamie Lazaroms, Perry Bierkens, Jelle Voermans, Thomas van der Spek

    Midden v.l.n.r.: Nordin Abdellaoui (keeperstrainer), Sam van de Kreeke, Nishant Jagernath, Vincent Ivens, Sigourney Bandjar, Matthew Amoah, Julian van de Kreeke, Adboe Abdenbi, Marc Wildeman (teammanager)

    Onder v.l.n.r.: Peter Pijpers (assistent-trainer), Ruud Pennings (hoofdtrainer), Jurgen Gijzen, Jordi Nijs, Jonathan Constansia, Jurik Zimmerman, Ellas Meijer, Alper Özturk, Wesley van Beers (verzorger), Remco Raats (materiaalverzorger)

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Halsteren - Jong FC Den Bosch2 - 0
  • Programma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterDetails
    17 dec14:30OSS'20 - HalsterenD.H. (Dave) de Vries
    19 dec20:00Halsteren - DIA 1J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens
  • Poulestanden 1 (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSS'201376030131727
    2Gemert1382330141626
    3Halsteren1380522121024
    4Groene Ster137242619723
    5Goes137242423123
    6Jong FC Den Bosch136342115621
    7SV Meerssen137062521421
    8EHC/Heuts135532114720
    9VC Vlissingen136162116519
    10UDI'19/CSU135442525019
    11Nuenen135262130-917
    12IFC134452124-316
    13Baronie133281322-911
    14BVC '12133191629-1310
    15Juliana '311330101636-209
    16Woezik132291534-198

    Poulestanden 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA 100000000
    2Halsteren00000000

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren11001013
    2MOC'17 1100101-10
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdellaoui, NoureddineTeamspeler
    Abdellaoui, NoureddineTechnische stafKeeperstrainer
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bandjar, SigourneyTeamspeler
    Beers, Wesley vanMedische stafVerzorger
    Bierkens, PerryTeamspeler
    Bonte, Frank deOverige stafTeammanager
    Kreeke, Sam van deTeamspeler
    Lazaroms, JamieTeamspeler
    Nijs, JordiTeamspeler
    Spek, Thomas van derTeamspeler
    Wildeman, MarcOverige stafTeammanager
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Abdellaoui, NoureddineTechnische stafKeeperstrainer
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beers, Wesley vanMedische stafVerzorger
    Bonte, Frank deOverige stafTeammanager
    Wildeman, MarcOverige stafTeammanager